Tonight Ilva Tare “Pse protestohet më 18 shkurt?”
21.02.2017 8:26
Përditesuar: 30/03/2017, 18:53
 1. SL says:

  Pse protestohet me “18 Qërshor” ???

  Zonja e zotëri,

  ne s’kemi dëgjuar ende për Protesta me 18 Qërshor , ju keni ?
  Çka dijmë është, që ka zgjedhje ne Qërshor ama jo Protesta !

  Ndoshta ju ka ndodhur një llapsus në mbishkrimin.

  Kaq, përshendetje
  SL

 2. Ergys says:

  Ju lutem hidhni videot on-line dhe suksese per emisionin.

Komento